pelawypranamuzgi

https://dorzeczy.pl/opinie/358969/yuval-harari-harari-obnazony-ksiazka-prof-wielomskiego.html

 

https://pch24.pl/inteligentne-i-odporne-czy-miasto-ma-stac-sie-gettem/

--- ** ---

NADCIĄGA GOSPODARCZE TSUNAMI! Kto za to odpowiada? MOCNA DEBATA! PCh24TV

--- ** ---

Zmiana klimatu to złośliwy, niebezpieczny mit: „Życie na Ziemi umiera, miliardy umrą, a upadek cywilizacji już się rozpoczął”

To oszustwo związane z globalnym ociepleniem ma nas zniszczyć. To szaleni zieloni, fałszywi ekolodzy, świętoszkowaci i zadufani w sobie, którzy chcą zabić nas, zmuszając do jedzenia zimnego indyka, do rezygnacji z paliw kopalnych i życia w zimnym, okrutnym świecie, gdzie najbiedniejsi będą głodować lub zamarzać na śmierć i gdzie wybrana garstka, samozwańcza elita, będzie ignorować rzeczywistość, cieszyć się elektrycznością (wytwarzaną z malejących paliw kopalnych) i tworzyć pseudonaukowy kryzys z powietrza, aby uciskać, tłumić i wygnać z naszego życia człowieczeństwo, przyzwoitość, godność i szacunek.

https://dakowski.pl/zmiana-klimatu-to-zlosliwy-niebezpieczny-mit-zycie-na-ziemi-umiera-miliardy-umra-a-upadek-cywilizacji-juz-sie-rozpoczal/

 

--- ** ---

Prof. LEGUTKO: Nie tylko Rosja nam zagraża. Z Zachodu idzie nowy despotyzm!

https://pch24.tv/prof-legutko-nie-tylko-rosja-nam-zagraza-z-zachodu-idzie-nowy-despotyzm/

--- ** ---

Ukraińskie rakiety, brazylijski trans, Hołownia wraca na łono Kościoła Rafał Otoka-Frąckiewicz

--- ** ---

Polityka klimatyczna ZABIJA EUROPĘ! Nie przetrwamy tego? PCh24TV · Polonia

--- ** ---

Jan Krzysztof Ardanowski: Zielony Ład przyniesie ubóstwo, głód i fale migracji.

Działania polityków są idiotyczne, ale Komisja Europejska z Timmermansem, z komisarzem Wojciechowskim włącznie – właśnie tak działają. Mogą oni doprowadzić do zapaści produkcji żywności w Europie

https://pch24.pl/jan-krzysztof-ardanowski-zielony-lad-przyniesie-ubostwo-glod-i-fale-migracji/

Banda Klausa jest konsekwentna

Niestety, zła wiadomość (a będą jeszcze gorsze) jest taka, że OD POCZĄTKU chodziło o to samo. Nie o żaden „gratis”, ale o pozbawienie ludzi własności i trzymanie ich na garnuszku państwa. Dodajmy jeszcze, że garnuszku przypiętym do władzy łańcuchem. 

Według jednostki Nudge, banki powinny wykorzystywać swoje “bogactwo danych”, aby zapewnić “informację zwrotną dotyczącą emisji dwutlenku węgla” przy transakcji oraz wprowadzić nagrody w stylu kredytu społecznego i zachęty do “zrównoważonych zachowań”.

Kiedy we wrześniu 2020 roku napisałem tekst „Wielka GAFA i zamordyzm”, pewnie wielu Czytelników uznało mnie za szura i płaskoziemcę. Teoria spiskowa? Choć w Chinach ćwiczą to od dawna, myśl że demokratyczne państwa mogłyby się wzorować na komunistycznych zamordystach kwitowana była zapewne wzruszeniem ramion

https://naodlew.pl/2022/11/19/kredyt-spoleczny-wchodzi-tylnymi-drzwiami/

--- ** ---

Kolejna teoria spiskowa? Nic z tych rzeczy, jeśli ktoś zada sobie trud, żeby przeczytać projekt traktatu, czy proponowane zmiany w zapisach IHR (International Health Regulations), bo na tym polega alternatywny (równoległy) sposób wprowadzenia zmian. Dodajmy, zmian w celu ubezwłasnowolnienia rządów tych państw, które ulegną naciskom, a potem pozostałych, bo przecież nie każdy prezydent, czy premier będzie miał tak silną wolę ...  Jeżeli dojdzie do takich zmian, o jakie zabiega Światowa Organizacja Zdrowia, nie będziemy mieli NIC do powiedzenia nie tylko w sprawie kolejnych „pandemii”, czy ich „zwalczania”, ale w wielu innych, żywotnych dla rzeczywistej ochrony zdrowia, kwestiach.

3. Rząd wspiera cenzurę, w tym cenzurę historyczną i FINANSUJE antypolskie filmy, antypolskie eventy, LGBT, kłamczuchów pokroju Barbary Engelking, Grabowskiego, czy Grossa. Blokuje i prześladuje działaczy patriotycznych, walczących o prawdę (byli więźniowie Auschwitz, środowiska kresowe, niepodległościowe, czy wolnościowe).

https://naodlew.pl/2022/11/12/jak-walczyc-z-who/

Zaloguj się, aby komentować