pielawech.jpg

 --- ** ---

Kto zabiera nam wolność i niepodległość ?
Z cyklu warto wysłuchać. - GADOWSKI, DZIERŻAWSKI, KWAŚNIEWSKI, MOSZYŃSKI. Nowy Ład/Wielki Reset? Co szykują Gates, Musk i inni

--- ** ---

NODCIĄGA GOSPODARCZE TSUNAMI! Kto za to odpowiada? MOCNA DEBATA! - Łukasz Warzecha (Do Rzeczy), Andrzej Sadowski (Centrum im. Adama Smitha), Paweł Młynarek (Towarzystwo Konserwatywno-Liberalne Koliber), dr Cezary Mech (NBP), dyskutują na temat przyczyn i skutków kryzysu gospodarczego. Spotkanie prowadzi: dr Paweł Momro.

 --- ** ---

Komentarz Tygodnia: Nieubłagane okulary prezesa GadowskiTV

--- ** ---

Zalecenia leczenia wstępnego COVID-19 to "instrukcja jak zabić przeziębionego pacjenta"

Już w październiku 2021 r Dr Marta Roszkowska postawiła bardzo poważne zarzuty polskiej służbie zdrowia oraz osobom za nią odpowiedzialnym:

„... Z ciężkim sercem, stawiam oskarżenie, że w majestacie prawa, nasza grupa zawodowa polskich lekarzy, z powodu śmiercionośnych wytycznych dotyczących terapii pierwszej fazy, zaniechania badania i leczenia, skazała na śmierć kilkadziesiąt tysięcy Polaków”.

https://mariuszjagora.substack.com/p/zalecenia-leczenia-wstepnego-covid?utm_medium=email&utm_campaign=cta&utm_source=substack

--- ** ---

Ukraińcy będą mogli głosować w wyborach w Polsce?

--- ** ---

Rządzący oszukali nas WSZYSTKICH! Historia bezprecedensowego kłamstwa - kto za tym stoi?

--- ** ---

Ziemkiewicz: w Europie panuje religia "klimatyzmu". Atom-nie, rosyjski gaz-tak| Polska Na DzieńDobry

--- ** ---

Wybory w Brazylii, Jaszczur znów siedzi, Ziobro atakuje Moskwę, Rafał Otoka-Frąckiewcz

--- ** ---

W przeszłości naukowcy często straszyli nas przewidywaniami dotyczącymi przyszłości, które opierali na obowiązujących kanonach wiedzy. Najsłynniejszym naukowym proroctwem ubiegłego wieku był opublikowany w 1972 r. pierwszy raport Klubu Rzymskiego, który położył podwaliny pod powstanie licznych ruchów ekologicznych. Ta przepowiednia, mimo, że była fałszywa w każdym calu, ciąży jednak nad społeczeństwami do dziś. Zgodnie z raportem w 1981 r. wyczerpały się światowe rezerwy złota, od 1985 r. nie ma srebra i rtęci, od 1987 żyjemy bez cyny, a od 1990 - bez cynku. Ropa naftowa wyczerpała się ostatecznie w roku 1992, ołowiu i miedzi nie ma od roku 1994, zaś ostatnie złoża gazu wyeksploatowano w roku 1995. Al Gore, laureat Nagrody Nobla za proroctwo o topnieniu lodów na biegunach przewidywał w książce "Drogi do równowagi", że już w roku 2010 ludzkość się podwoi. Budzi to nasz śmiech i politowanie kiedy jednak spojrzymy na proroctwa dotyczące zarządzania zdrowiem w kontekście przewidywanych pandemii – uśmiech gaśnie na twarzy, a rodzi się pytanie – czy to nadal przewidywanie czy scenariusz działań i plan jego wdrożenia?

https://mariuszjagora.substack.com/p/teorie-spiskowe-futurologia-czy-scenariusz

--- ** ---

NOWY ŁAD BILLA GATESA? Szokujący film pod cenzurą YouTube!

--- ** ---

PAŃSTWO LIBERALNE? Więzienie spod znaku 6 kolorów tęczy. Jan J. Franczak w programie "BookTubePCh24

--- ** ---

MENTZEN w mocnej rozmowie! "JA DEMOKRATĄ? JESTEM MONARCHISTĄ

--- ** ---

Doprowadzić Amerykę do upadku - operacja na otwartym mózgu... Agenda: Grinding America Down. 2010.

 --- ** ---

Komentarz Tygodnia: Tajemnice Schwaba GadowskiTV

 --- ** --

 Wczoraj 3 listopada odebrałem pakiet dwóch książek Wojciecha Sumlińskiego i majora ABW Tomasza Budzyńskiego, Strefa zgniotu i (NIE)NASZA WOJNA Zabieram się za lekturę.

Co dalej z pandemią wszech czasów, która zmieniła wyobrażenie o przeszłości? Co jeszcze szykują nam globaliści? Dokąd prowadzi gospodarczy krach, który niszcząc teraźniejszość, wywołuje lęk i pytania o przyszłość? Czy wojna na Ukrainie, to dogasający konflikt, czy katalizator wojny na Pacyfiku i zarzewie światowego pożaru? Czy Rosja dokona nuklearnego ataku i dlaczego amerykańscy analitycy określają Polskę „strefą zgniotu”? ...

ssumlnstrefazgniotu

Niszczenie własności publicznej i prywatnej to najlepszy sposób na uratowanie środowiska przed globalnym ociepleniem i zmianami klimatycznymi, sugeruje artykuł opublikowany niedawno przez The New York Times.

Tłumaczenie artykułu z serwisu News Target n/t działań proekologicznych w celu ratowania klimatu ziemi, ale w wykonaniu skrajnej lewicy pod hasłami ‘ekologicznego leninizmu’.

https://www.ekspedyt.org/2022/10/31/sabotaz-jest-najskuteczniejszy-czyli-ekologiczny-leninizm-w-praktyce/

--- ** --- --- ** ---

Cóż, na całym świecie dochodzi do ogromnych zmian, kończy się stara cywilizacja i tradycyjny system kiedy suweren, czyli uprawnieni obywatele wybierają do parlamentów i pośrednio do rządów swoich reprezentantów. Dziś coraz częściej ci wybierani reprezentanci przy pomocy ogromnych funduszy i kampanii medialnych reprezentują już innego suwerena. Tym nowym suwerenem w polityce wielu krajów są wielkie korporacje międzynarodowe realizujące  swoje plany Globalnego Resetu poprzez sterowanych przez swoich lobbystów lokalnych krajowych polityków. 

https://www.kontrowersje.net/kto-wygra-wybory-w-ameryce/

  --- ** ---

Zaczynamy od tradycyjnego muzyczny przerywnika na przedłożony weekend.

 --- ** ---

Prof. Witold Kieżun – Niszczyli naszą gospodarkę od 1989 do teraz. Oto archiwalna wypowiedź zmarłego w 2021 roku prof. Witolda Kieżuna. Jest to tragiczna prawda o Polsce . Wypowiedziana już jakiś czas temu wypowiedziana. Jesteśmy państwem kolonialnym.

https://www.pjj.tv/video/lNbWnMvayg/

 

 

Zaloguj się, aby komentować